Firma UNITEL Siadkowscy Spółka Jawna powstała w marcu 2015 r., jako kontynuatorka 25-letniej działalności firmy Usługi Ogólnobudowlane Budownictwa Telekomunikacyjnego UNITEL Andrzej Siadkowski, przejmując doświadczenie, pracowników, sprzęt oraz zobowiązania prawne i finansowe. W skład spółki wchodzą: Andrzej Siadkowski – założyciel i właściciel firmy UOBT UNITEL, prywatnie ojciec dwóch pozostałych wspólników – Marcina i Krzysztofa Siadkowskich. Firma UOBT UNITEL funkcjonuje niemal od początku wolnego rynku w Polsce, a jej założyciel pracował w branży teletechnicznej (wówczas Warszawskie Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych) od lat 70-tych XX wieku. Wierzymy, że połączenie doświadczenia starszego pokolenia z energią i świeżym spojrzeniem sukcesorów może zapewnić sukces na rynku.

o firmie

Przez długie lata działalności UNITEL (zarówno w nowej, jak i starej odsłonie) wykonał szereg prac w zakresie projektowania oraz budowy sieci telekomunikacyjnych, miedzianych i światłowodowych. Daliśmy się poznać jako rzetelni i terminowi wykonawcy, realizując zlecenia dla bardzo wielu różnych firm i instytucji.

Jesteśmy rodzinną firmą o ugruntowanej renomie i dużym doświadczeniu. Swoim pracownikom zapewniamy stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju, dzięki czemu dysponujemy potencjałem kilkunastu wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych w branży telekomunikacyjnej ludzi. Aby móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie technicznym, inwestujemy także w nowoczesny sprzęt. Obecnie możemy poszczycić się parkiem maszynowym obejmującym zarówno sprzęt ciężki (ciężarówki, koparki, wiertnice do przewiertów sterowanych), jak również zaawansowane technologicznie urządzenia (spawarki włókien światłowodowych, pełną gamę mierników czy wdmuchiwarki światłowodów). Jesteśmy w stanie podjąć się niemal każdego zlecenia teletechnicznego, nie musząc korzystać z usług podwykonawców. Dzięki temu oferowane przez nas ceny są konkurencyjne, a równocześnie ręczymy własną reputacją za jakość wykonanych usług.

Działając od wielu lat, potrafimy bez problemów odnaleźć się w gąszczu norm oraz wymagań formalnych gestorów sieci teletechnicznych i administratorów terenu. Swoim klientom służymy chętnie radą i wsparciem. Znacząco może skrócić to czas oczekiwania na wydanie warunków lub uzgodnienie projektu lub po prostu zoptymalizować inwestycję pod względem finansowym i technicznym.

przewierty sterowane

Działalność firmy skupia się w Warszawie i okolicach. Baza sprzętowo-techniczna mieści się w Markach.